Warszawa

Poczuj adrenalinę w Warszawie

Wizyta w stolicy Polski to zawsze dobry sposób na to, żeby spędzić ciekawie czas. Warszawa jest pełna atrakcji, zarówno tych dla miłośników nocnej zabawy, jak i zwolenników spokojnego zwiedzania zabytków. Największe polskie miasto jest nasiąknięte historią i to mimo tego, że zostało doszczętnie zniszczone podczas II Wojny Światowej. Gdy już zwiedziłeś Zamek Królewski, zapoznałeś się z historią Powstania Warszawskiego i zaliczyłeś spacer po Łazienkach Królewskich, to może czas poczuć trochę adrenaliny na własnej skórze?

Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to znak, że warto zapoznać się z naszą ofertą. To w niej znajdziesz możliwości do spędzenia czasu w inny sposób niż zawsze. Możesz też wykupić voucher prezentowy dla bliskiej Ci osoby i podarować mu wyjątkowe chwile z nutką adrenaliny w tle. To świetny sposób na to, żeby dodatkowo się odprężyć w Warszawie.

Warszawa – miasto świetnych samochodów

Jeśli nie mieszkasz na co dzień w stolicy, to pierwsze, co może się rzucać w oczy to duża liczba wyjątkowych samochodów na ulicach. W Warszawie na co dzień mogą mijać Cię różne modele Porsche, Lamborghini i Ferrari. Jeśli na ich widok delikatnie kłuje Cię uczucie zazdrości, to znak, że czas przejrzeć naszą ofertę.

To w niej znajdziesz najszybsze i najbardziej efektowne auta. I to ty możesz zasiąść za ich kierownicą. Wystarczy tylko, że wybierzesz opcję, która Cię najbardziej interesuje. A tych jest naprawdę dużo, możesz na własnej skórze przekonać się jak wygląda prawdziwa jazda po torze. Warszawa jest jednym z miast, w których poczujesz pozytywny dreszczyk.

Do Twojej dyspozycji są wyjątkowe marki samochodów. Możesz poprowadzić po torze Lamborghini Gallardo, Audi R8 czy KTM X-Bow. Wybór jest naprawdę ogromny. Przejazd odbędziesz w komfortowych warunkach, w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który pomoże Ci poczuć się wyjątkowo za kierownicą pojazdu. A jeśli chcesz poczuć na sobie wzrok zazdrosnych przechodniów, to zdecyduj się na przejazd ulicami miast.

Tory wyścigowe w Warszawie

W samej stolicy nie ma torów, na których będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia supersamochodów. Jednak w okolicy Warszawy znajdują się aż 3 takie lokalizacje.

Jedną z nich jest tor Modlin. Znajduje się 35 km od stolicy w Nowym Dworze Mazowieckim. To jeden z najbardziej nowoczesnych torów w Polsce, który ma długość 1,2 km. Jest bardzo bezpieczny i przyczepny, więc będzie mógł na nim poczuć wyjątkową frajdę.

Drugą lokalizacją w okolicach stolicy jest Tor Drive Land w podwarszawskim Słabomierzu. Ma 7 zakrętów, na których sprawdzisz swoje umiejętności i prostą o długości 200 metrów, na której sprawdzisz przyspieszenie auta.

Trzecia lokalizacja w okolicach Warszawy to Słomczyn, który znajduje się 40 km od centrum miasta. To miejsce znane wśród fanów motosportu, ponieważ tam odbywają się wyścigi rallycrossowe. Na nitce o długości 1,2 km umieszczono aż 14 zakrętów, które pozwolą Ci poczuć adrenalinę i nauczyć się czegoś nowego.

Wiesz już czym i gdzie możesz jechać. Teraz czas podjąć decyzję i wykupić voucher dla siebie lub kogoś bliskiego. Poczuj adrenalinę na własnej skórze lub spraw, żeby ktoś mógł się cieszyć jazdą wyjątkowymi autami.

POLECANE MIASTA