Bydgoszcz

Podaruj sobie i innym trochę rozrywki w Bydgoszczy

Województwo kujawsko-pomorskie to świetny kierunek na letni wypad. Mnóstwo jezior, lasów oraz innych zielonych terenów to doskonałe lokalizacje do tego, żeby odpocząć i złapać trochę dystansu. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem miejskiego zgiełku, to koniecznie odwiedź Bydgoszcz.

Największe miasto w województwie oferuje wiele możliwości do wypoczynku. Możesz pospacerować po urokliwym Starym Mieście, przejść przepiękną Wyspę Młyńską i odpocząć w jednej z okolicznych kafejek. Miłośnicy wysokiej kultury powinni odwiedzić Operę Nova, a dla wielbicieli aktywnego wypoczynku swoje bramy otwiera park w Myślęcinku.

A jeśli chcesz otrzymać pokaźną dawkę adrenaliny na Kujawach i Pomorzu, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. To u nas znajdziesz vouchery na przejazdy superautami dla siebie oraz bliskich Ci ludzi. Wybierz auto, termin i lokalizację i przekonaj się, jak to jest usiąść za kierownicą wyjątkowego samochodu. Sprawdź, jakie masz możliwości.

Lamborghini, Porsche, Ferrari – wybierz auto dla siebie

To może być niesamowite dla Ciebie, ale jak najbardziej realne – w naszej ofercie czekają na Ciebie wyjątkowe samochody. Możesz zasiąść za kierownicą i samemu poczuć jak to jest prowadzić maszynę, która ma 600 koni mechanicznych tak jak np. Lamborghini Huracan. To nie jedyny model z naszej oferty.

U nas możesz też zasiąść za kółkiem takich aut jak Ferrari 458 Italia, Audi R8 czy Ford Mustang. Jak widzisz, dostępne są prawdziwe legendy motoryzacji. Oferta jest naprawdę szeroka, to ty wybierasz, czym chcesz pokierować.

A możesz chciałbyś się przekonać o tym, jak to jest przyspieszyć od 0 do 100 km/h w ciągu mniej niż 3 sekund? W takim razie zdecyduj się kierowanie wyjątkowym autem, jakim jest Ariel Atom 4. Wyjątkowe emocje czekają na Ciebie.

Przekonaj się jak wygląda jazda po torze – Bydgoszcz i okolice czekają

Setki koni mechanicznych czekają, sam wybierz auto dla siebie. Jednak sam samochód nie jeździ, Twoje umiejętności zweryfikuje jazda po torze. Bydgoszcz nie ma odpowiedniej lokalizacji do jazdy takimi autami. Dlatego też czeka na Ciebie tor Toruń. To tam, na nitce o długości 1050 metrów przekonasz się co potrafisz.

Nad Tobą będzie czuwał instruktor, to on pokaże Ci jak szybko i bezpiecznie poruszać się samochodem Twoich marzeń. To certyfikowany obiekt, na którym będziesz mógł w pełni komfortowo poprowadzić superauto i sprawdzić jego możliwości. Tor Toruń jest odpowiedni, żeby rozpocząć swoją przygodę z wyjątkowymi maszynami. Nie rozwiniesz tutaj prędkości sięgającej 300 km/h, lecz podszkolisz się na szybkich zakrętach. Podczas przejazdu na pewno poczujesz niesamowitą frajdę.

POLECANE MIASTA