Kraków

Podaruj prezent, który obfituje w emocje

Jesteś w trakcie planowania wyjazdu do Krakowa? A może zwiedziłeś już Zamek Królewski, odpocząłeś na bulwarach wiślanych i masz zdjęcie ze Smokiem Wawelskim? Kraków to klimatyczne miasto pełne historycznych zagadek. Niech jednak nie zmyli Cię piękna architektura i smaczna kuchnia. Jeśli szukasz ciekawych miejsc do spędzenia wolnego czasu w mieście z nutką adrenaliny, możesz poprowadzić sportowe samochody. Czeka tu na Ciebie jazda po torze. Kraków to jedno z miejsc, w którym realizujemy przejazdy prezentowe. W ten sposób zagwarantujesz zarówno sobie, jak i komuś bliskiemu, niesamowitą dawkę adrenaliny.

Poznaj nasza ofertę prezentową i znajdź produkt dla siebie. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zrealizuj motoryzacyjne marzenia, zarówno jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa, jak i turystą. Realizujemy przejazdy po torach wyścigowych, które są nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne. Znajdziesz je w różnych częściach Polski, a jeden z obiektów znajduje się właśnie w Krakowie.

Pojedynki, jazda po torze – Kraków czeka na Ciebie!

Nasza oferta jest bogata w różnorodne produkty, które pozwolą Ci cieszyć się z prawdziwych okazów motoryzacyjnych. Do wyboru masz jazdę po torze, która odbywa się zarówno samochodami wyścigowymi, jak i najbardziej luksusowymi modelami znanych z okładek czasopism. Możesz poczuć się jak prawdziwy celebryta i usiąść za takimi modelami jak: Nissan GTR, Ferrari F430, BMW i8 czy Lamborghini Gallardo. A może zawsze marzyłeś o tym, aby przeżyć na żywo emocje podczas jazdy bolidem Formuły 1? Teraz masz taką możliwość. Realizujemy szkolenia, podczas których zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Jeśli jednak stawiasz na tradycyjny asfalt, dużą liczbę koni mechanicznych pod maską i szybką jazdę, możesz wybrać voucher na przejazd ulicami miasta. Odbywa się on na trasach szybkiego ruchu oraz autostradzie. Przejazd ulicami miast w Krakowie może mieć sportowy i dynamiczny charakter, czyli taki jak lubisz.

Nie masz prawa jazdy? Nic nie szkodzi. Jazda po torze może odbyć się z poziomu siedzenia na miejscu pasażera. Zostaniesz przewieziony najlepszym autem, które samemu sobie wybierzesz, a jako kierowca usiądzie doświadczony ekspert w tej dziedzinie. Tym samym podarujesz sobie niezapomniane emocje, które będą Ci towarzyszyć do końca życia.

Nowoczesny tor w Krakowie do Twojej dyspozycji

Tor Moto Park Kraków to nowoczesny obiekt, na którym możesz szkolić się z zakresu motoryzacji, a także w dynamiczny sposób pokonywać zakręty. Świetnie sprawdzi się do jazdy sportowymi autami, a także najbardziej luksusowymi okazami. Nowoczesne płyty poślizgowe układają się po linii prostej, gdzie możesz sprawdzić maksymalna możliwą prędkość, a także w formie łuków i litery S. Tam w bezpieczny sposób poczujesz, jak to robią doświadczeni sportowcy.

Jeśli szukasz prezentów, które dostarczą adrenaliny, zarówno Tobie, jak i komuś bliskiemu, podaruj voucher na jazdę po torze. Kraków ma wiele do zaoferowania pod względem różnorodnych modeli oraz świetnie przygotowanego toru. Przeżyj niezwykłą przygodę i zajrzyj do oferty!

POLECANE MIASTA