Tor Steel Ring

739 61 Trinec - Borek

INFO

Nie jest to wprawdzie tor wyścigowy zlokalizowany w Polsce, ale tuż za południową granicą, w Czechach – 10 km od Cieszyna. Tor Steel Ring cieszy się tak samo dużą popularnością w Polsce, jak i u czeskich sąsiadów. Obiekt jest stosunkowo nowy – otwarto go w 2017 roku, więc jest stosunkowo nowy i oferuje świetną infrastrukturę. Regularnie organizowane są tam imprezy motoryzacyjne, a uczestnictwu sprzyjają trybuny, które pozwalają widzom na podziwianie zmagań na torze w Trzyńcu.

Tor wyścigowy Steel Ring

Pętla toru wyścigowego Steel Ring ma długość 1300 m i mierzy 10 m szerokości. O dobrą przyczepność i bezpieczną jazdę dba równa, asfaltowa nawierzchnia toru, z kolei o emocje w trakcie jazdy aż 11 zakrętów (5 w lewo i 6 w prawo). Na terenie obiektu możliwe jest testowanie zwrotności samochodów wyścigowych w czasie jazdy, ale i sprawdzanie osiągów, gdy wciśnie się gaz do dechy. Warto tu wspomnieć, że tor samochodowy Steel Ring nie jest szczególnie imponujący, jeśli chodzi o długie proste – najdłuższa z nich ma długość zaledwie 100 metrów. Jeśli chodzi o różnice wysokości na torze to wynoszą one około 7 metrów. Cały obiekt ma powierzchnię 6,5 hektara. Poza nitką główną toru, Steel Ring dysponuje specjalną powierzchnią ślizgową z płytą poślizgową, aquaplaningiem czy systemem kurtyn wodnych.

Jazda po torze Steel Ring Trzyniec

Chcesz sprawdzić, co do zaoferowania mają nasze supersamochody? Jak jeździ się Porsche albo jak sunie po asfalcie Mustang? Jazda po torze Steel Ring Trzyniec to atrakcja dla każdego fana motoryzacji, adrenaliny i sportowych emocji! Tor samochodowy w Czechach jest bardzo nowoczesny i ma wiele do zaoferowania kierowcom, ale i osobom, które z nimi przyjeżdżają. Infrastruktura obiektu jest bowiem imponująca – to restauracja, sala konferencyjna, taras widokowy, toalety. Na uwagę zasługują też zaplecze techniczne oraz medyczne, które dbają o bezpieczeństwo na torze w czasie organizowanych na Steel Ring imprez.

Przejażdżka po torze Steel Ring na prezent

Masz w swoim gronie prawdziwego fana szybkiej jazdy? A może kogoś, kto lubi sportowe auta i zawsze chciał spróbować swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym? Spraw mu wyjątkowy prezent, który zapamięta na długo! Przejażdżka po torze Steel Ring na prezent sprawdzi się doskonale bez względu na płeć czy wiek! Polecamy taki voucher na różne okazje – urodziny, imieniny, dzień ojca, dzień chłopaka czy rocznicę ślubu! Co więcej, warto też rozważyć taką atrakcję np. na wieczór kawalerski czy imprezę integracyjną zespołu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE