FILM Z PRZEJAZDU

Jazda super samochodem po torze wyścigowym to na pewno wyjątkowe i niezapomniane przeżycie. Jesteśmy pewni, że każdy nie raz będzie wracał do tej wymarzonej przejażdżki myślami!

My nie chcemy narzucamy Klientom korzystania z dodatkowych opcji, ale chcielibyśmy spełniać wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów, dlatego do każdego przejazdu można dokupić opcję „film z przejazdu”

Film z przejażdżki wymarzonym samochodem nagrywany jest przez dwie specjalne kamery, które zamontowane są wewnątrz sportowego samochodu. To właśnie one uchwycę wszystkie najciekawsze momentu z Waszego przejazdu i to właśnie one zarejestrują przejazd Waszych marzeń! Jedna kamera rejestruje dokładną trasę przejazdu, a druga kamera skierowana jest na kierowcę wewnątrz samochodu, która trwale zapisze towarzyszące podczas jazdy emocje!

Film z przejazdu to znakomitą pamiątka z wydarzenia do której będziecie mogli powracać w każdej chwili wciskając przycisk play! Będziecie mogli również zamieścić film w mediach społecznościowych, pochwalić się swojej rodzinie lub znajomym w pracy!

WAŻNE: Film zostanie przesłany w postaci linku do pobrania adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu. Film może zostać niezrealizowany w części lub całości z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności w razie awarii urządzeń rejestrujących, braku dopływu zasilania itp. W takim przypadku należność za film zostanie zwrócona.