Tor Białystok

Aeroklub Białystok Krywlany

INFO

Tor samochodowy Białystok to obiekt, który powstał po to, by dostarczyć radości i wrażeń z jazdy wszystkim, którzy chcą spróbować swoich sił za kółkiem sportowych i luksusowych samochodów. Bezsprzecznie jest to najważniejsze miejsce na motoryzacyjnej mapie Podlasia, a przy okazji warto wspomnieć, że jest to jeden z najnowszych torów wyścigowych w Polsce. Kształtem tor Białystok dostosowano do otaczającego terenu, a dzięki temu, że cała nawierzchnia jest asfaltowa, równa i bardzo przyczepna, to możliwe jest pełne wykorzystanie potencjału sportowych aut.

Tor wyścigowy Białystok

Tor wyścigowy Białystok ma długość pętli około 1050 m i szerokość 10 m. Kierowcy mają do pokonania 9 różnorodnych zakrętów i łuków, a na uwagę zasługuje też długa prosta o długości 450 metrów, gdzie można sprawdzić osiągi samochodów. Ciekawym elementem toru jest rondo. Dreszczyku emocji podczas jazdy zapewni opcjonalny odcinek wzniesienia. Charakterystyczną cechą obiektu jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Jazdy po torze w Białymstoku odbywają się pomiędzy energochłonnymi barierami i nasypami ziemnymi. Miejsce sprzyja temu, by spędzić tam czas w gronie bliskich i znajomych, którzy mogą podziwiać zmagania na torze z trybun widokowych. Atutem toru wyścigowego Wschodzący Białystok jest system nowoczesnego oświetlenia, umożliwiający jazdę po zmroku!

Jazda po torze Białystok

Każdy miłośnik szybkiej jazdy, sportowych samochodów i adrenaliny będzie zachwycony jazdą po torze w Białymstoku! Na obiekcie regularnie odbywają się eventy motoryzacyjne, podczas których można przejechać się najbardziej nowoczesnymi, ale i kultowymi, sportowymi autami. Przyjemność z jazdy gwarantuje świetna nawierzchnia toru, a nitka, choć nie długa, to jednak oferująca wiele atrakcji. Najciekawszym elementem toru Białystok jest bezsprzecznie rondo, które nie jest często spotykane na torach wyścigowych, a poza tym dreszczyku emocji można zaznać na opcjonalnym odcinku wzniesienia. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru samochodowego w Białymstoku do dyspozycji organizatorów przejazdów są też jezdnie łącznikowe, dzięki umożliwiają tworzenie dodatkowych kombinacji na trasach przejazdu.

Tor samochodowy Białystok prezent

Voucher na autoprazent to na pewno świetny pomysł na prezent dla fana samochodów, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Tor samochodowy Białystok ma sporo do zaoferowania dla amatorów, ale i dla tych, którzy chcą nieco poszaleć i sprawdzić, co skrywają pod maską sportowe auta. Atutem Toru Wschodzący Białystok jest jego malownicze położenie. Umiejscowiony jest w pobliżu lotniska Krywlany, w kameralnej, cichej dzielnicy stolicy Podlasia. Na pewno taka atrakcja dostarczy wielu pozytywnych wrażeń obdarowanemu lub też obdarowanej, bo prezent w postaci jazdy po torze Białystok to gratka dla każdego!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE