Tor Silesia Ring Karting (Śląsk)

ul. Lotnicza 5-7

INFO

Silesia Ring to jeden z najpopularniejszych obiektów w Polsce. Powstał na terenie lotniska, w Kamieniu Śląskim, kilka kilometrów od autostrady A4. Z Opola na tor jest niespełna 30 km, a z Kędzierzyna-Koźle około 40 km. Oprócz pętli głównej, czyli toru wyścigowego o długości 3600 m, wydzielona została także pętla kartingowa. Tor Silesia Ring jest chętnie odwiedzany przez fanów motosportu, którzy mogą brać udział w najróżniejszych imprezach. Co więcej, w bliskiej odległości znajduje się pole golfowe, a infrastruktura obiektu sprzyja temu, by organizować tam różnego rodzaju eventy – sportowe, integracyjne, wystawiennicze.

Tor kartingowy Silesia Ring

Tor kartingowy Silesia Ring ma do zaoferowania kierowcom nitkę o długości 1,5 kilometra, a najdłuższy prosty odcinek mierzy aż 300 metrów. Przystosowany jest do zmagań zarówno kierowców początkujących, jak i doświadczonych – składa się on z odcinków o różnej długości, które dzielą zakręty. Tych jest siedem – dwa w lewo i pięć w prawo. Warto jednak wspomnieć, że na torze Silesia Ring karting jest możliwość ustalenia innej trasy toru, adekwatnie do umiejętności kierowców czy możliwości wykonywania przejazdów, gdy na obiekcie odbywają się inne wydarzenia. Drogę pokrywa przyczepny asfalt, a szerokość toru waha się od 12 do 15 m.

Jazda po torze kartingowym Silesia Ring

Wypad na kartingi ze znajomymi? A może po prostu od jakiegoś czasu myślisz o tym, by przejechać się sportową wyścigówką? Jazda po torze kartingowym Silesia Ring to doskonały sposób na to, by się rozerwać i poczuć jak kierowca rajdowy albo też usiąść na fotelu pasażera i zasmakować dreszczyku emocji, gdy profesjonalny kierowca wlatuje w zawrotną prędkością w zakręty! Emocji na pewno nie zabraknie, a poziom adrenaliny ekspresowo poszybuje w górę! Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakimi autami możesz odbyć przejażdżkę na Silesia Ring!

Przejażdżka po torze Silesia Ring karting na prezent

Odwiedzając tor kartingowy możesz sprawić przyjemność sobie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować ją też bliskiej osobie czy znajomemu. Nie marnuj czasu na poszukiwanie idealnego prezentu – wybierz voucher na turboprezent i spraw radość temu, kto lubi motoryzacyjne emocje! Przejażdżka po torze Silesia Ring będzie dobrym wyborem na podarunek z okazji dnia chłopaka, walentynek, urodzin, imienin czy innej okazji – bez względu na płeć czy wiek. Polecamy!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE