ZWROTY I REKLAMACJE

Zakupiłeś u nas voucher prezentowy, ale jednak nie spełnia on Twoich wszystkich oczekiwań? Przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionego u nas vouchera prezentowego! Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zwrotu.

Jak zwrócić voucher prezentowy?

Kupiłeś voucher prezentowy na naszej stronie www.turboprezent.pl i jeszcze nie został zarezerwowany? Jeśli Twój voucher nie został zarezerwowany/wykorzystany to zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. 2014r. poz 827 ze zm.) klientowi przysługuje prawo do pisemnego odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pod rygorem nieważności, winno zostać przesłanie w formie pisemnej na adres ul. Towarowa 22, 42-600, Tarnowskie Góry, lub elektronicznie na [email protected].

Zwrot pieniędzy za voucher prezentowy zostanie zwrócony w terminie 14 dni roboczych od dnia złożenia odstąpienia od umowy.

Jak złożyć reklamację?

Kupiłeś voucher prezentowy na naszej stronie i został on nienależycie zrealizowany lub po prostu nie jesteś zadowolony z realizacji vouchera prezentowego? Zgłoś swoje niezadowolenie Administratorowi w terminie 14 dni od daty realizacji vouchera lub daty, w której miał on być zrealizowany.

Administrator serwisu zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonej reklamacji w terminie 30 dni od daty jej otrzymania.