Tor Bednary

lotnisko Bednary, 62-010

INFO

Tor wyścigowy Bednary został stworzony na płycie dawnego lotniska wojskowego, około 28 kilometrów od Poznania. Swoją rozpoznawalność zyskało zarówno za sprawą infrastruktury obiektu, jak i tego, że na Torze Bednary zlokalizowane jest centrum szkoleniowe, założone przez kierowcę rajdowego Sobiesława Zasadę. Odbywają się tam nie tylko jazdy po torze, ale też różne kursy, które umożliwiają szkolenie techniki jazdy. Na obiekcie rozrywkę dla siebie znajdą zarówno amatorzy, jak i profesjonalni kierowcy. Tor Bednary to miejsce, w którym każdy może doskonalić swoje umiejętności, testować sportowe i luksusowe samochody, a nawet nauczyć odpowiednich zachowań na drodze np. podczas gwałtownego hamowania czy poślizgu.

Tor wyścigowy Bednary

Przejdźmy do konkretów, czyli informacji o obiekcie. Otóż Tor Bednary jest jednym z najdłuższych w Polsce i mierzy 2500 metrów. Spora odległość daje kierowcą szansę przetestowania osiągów aut, ale też przećwiczenie swoich umiejętności. Tor wyścigowy Bednary jest stosunkowo zróżnicowany – występują na nim zarówno wąskie sekcje techniczne, jak i długie proste, na których kierowcy mogą rozwinąć spore prędkości i poczuć się jak kierowcy rajdowi.

Jazda po torze Bednary

Zainteresowała Cię jazda po torze Bednary? A może wiesz, że sprawi ona sporo radości bliskiej osobie i chcesz sprezentować jej voucher na tor wyścigowy? Poznaj zatem naszą ofertę! Zapewnimy naszym Klientom moc adrenaliny i niezapomnianych przeżyć podczas przejazdów luksusowymi i kultowymi samochodami. Tor Bednary to jedno z tych miejsc na mapie Polski, które pozwoli wszystkim fanom motoryzacji poczuć się jak ryba w wodzie! Warto też wspomnieć, że Bednary to nie tylko tor samochodowy – na terenie obiektu znajdują się również: tor gokartowy, tor motocyklowy oraz off-road. Dodatkowym atutem jest świetne zaplecze dla odwiedzających, składające się z hotelu, restauracji, sal konferencyjnych, a nawet myjni i warsztatu.

Tor samochodowy Bednary prezent

Pomysł na prezent dla fana motoryzacji? Jazda po torze Bednary! Każdy miłośnik szybkiej jazdy, luksusowych i sportowych samochodów, a także nowych wrażeń i doświadczeń, będzie zachwycony takim podarunkiem! Voucher na turboprezent sprawdzi się nie tylko w przypadku mężczyzn! Będzie doskonały na Dzień Chłopaka, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, Walentynki, Dzień Kobiet i inne okazje. A nawet bez okazji – na torze samochodowym Bednary można spędzić świetnie czas i poprawić sobie humor!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE