Tor Krzywa (Wrocław)

ul. Osła 1J 59-706

INFO

Nowoczesny, zaskakujący i bardzo dobrze przygotowany tor Krzywa zachwyci fanów szybkiej jazdy i miłośników motoryzacyjnych eventów. Utworzony na terenie zamkniętego jakiś czas temu Toru Pixers Ring, jest zlokalizowany w miejscowości Osła, nieopodal autostrady A4 (ok. 30 km od Legnicy i 15 km od Bolesławca). Tor Krzywa to gratka zarówno dla zaawansowanych kierowców, jak i dla osób początkujących, które dopiero próbują swoich sił na torze. Obiekt w Osłej to aż 10 hektarów zagospodarowanej przestrzeni, na której znajdują się nie tylko tor wyścigowy, ale też 4 odrębne odcinki do uprawiania różnych motosportów. Warto bowiem wiedzieć, że jazda na torze Krzywa możliwa jest nie tylko w ramach przejażdżek sportowymi autami w trakcie eventów, ale można też zdecydować się na szkolenia z trenerem personalnym, treningi driftu i rajdowe.

Tor wyścigowy Krzywa

Czas przyjrzeć się lepiej specyfice tego obiektu. Otóż tor wyścigowy Krzywa posiada asfaltową, oferującą świetną przyczepność nawierzchnię. Ma to szczególne znaczenie w trakcie jazdy na jego dwunastu zakrętach. Tor samochodowy koło Legnicy uznaje się za techniczny i wymagający, ale nie brakuje mu też dynamiki – na uwagę zasługuje bowiem bardzo długa prosta, mająca aż 100 m długości, która pozwala na rozwijanie dużych prędkości. Łącznie nitka toru Krzywa mierzy 1800 m, co czyni ją jedną z najdłuższych w Polsce.

Jazda po torze Krzywa

Masz ochotę na odrobinę adrenaliny? A może chcesz sprawdzić, czy Twój samochód marzeń oferuje to, co obiecują parametry techniczne i na torze spisuje się zgodnie z oczekiwaniami? Jazda po torze Krzywa to mnóstwo emocji i szansa na to, by spróbować swoich sił na dynamicznym torze. Jak szybko rozpędzi się Porsche do setki? Jak w zakręty wchodzi Mustang? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań możesz poznać decydując się na przejażdżkę luksusowymi autami z naszej oferty! Możesz sprawić przyjemność sobie, ale też np. zdecydować się na przejażdżkę po torze Krzywa jako atrakcję na wieczór kawalerski, urodziny czy imprezę integracyjną!

Przejażdżka po torze Krzywa na prezent

Znalezienie idealnego prezentu dla znajomego czy bliskiej osoby zawsze budzi szereg wątpliwości i wymaga tego, by dobrze przemyśleć temat. Jeśli osoba, której chcesz sprawić podarunek lubi szybką jazdę, nowoczesne samochody i solidną dawkę emocji, to warto sprawić jej voucher na turboprezent! Przejażdżka po torze Krzywa na prezent jest polecana np. na urodziny, dzień chłopaka, dzień ojca, rocznicę ślubu czy inną, dowolną okazję. Polecamy! Na pewno na torze koło Bolesławca każdy spędzi świetnie czas i zazna niezapomnianych przeżyć!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE