Tor Kielce

ul. Jana Pawła II 9, 26-001 Kielce-Masłów

INFO

Tor Kielce został stworzony na płycie cywilnego lotniska sportowego, zaledwie 10 kilometrów od stolicy województwa świętokrzyskiego w malowniczej miejscowości Masłów. Na terenie obiektu regularnie odbywają się spotkania fanów motoryzacji i sportowej adrenaliny. To popularne miejsce – szczególnie, że osoby z branży uznały tor Kielce-Masłów za jeden z najbardziej dynamicznych torów w Polsce! Wpływ na to ma z całą pewnością długa prosta, ale i cała pętla, która umożliwia testowanie osiągów aut. Warto bowiem wspomnieć, że ten tor samochodowy pozwala na wyznaczenie trasy z trudnymi technicznie fragmentami, jak i takimi, gdzie będzie można się rozpędzić i sprawdzić, co fabryka skryła pod maską!

Tor wyścigowy Kielce

Tor Kielce, o długości około 2500 m, pokryty jest asfaltową nawierzchnią, przez co doskonale testuje się na nim superszybkie auta. Atutem jest szerokość toru, dzięki czemu można nie tylko sprawdzać swoje umiejętności za kółkiem, ale też poznawać możliwości, jakie mają do zaoferowania sportowe samochody. Na ponad 2-kilometrowej trasie nie brakuje ostrych zakrętów, szykanów i technicznych nawrotów – każdy kierowca będzie mógł poszaleć. Czy jest gdzie się rozpędzić? Jak najbardziej! Tor wyścigowy Kielce dysponuje długą prostą, która ma aż 400 metrów! Poza tym tor w Masłowie posiada 14 zakrętów – 7 prawych i 7 lewych, a spora szerokość umożliwia ćwiczenie umiejętności doświadczonym kierowcom i drifterom, jak i maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy osobom początkującym.

Jazda po torze Kielce

Szukasz atrakcji na spędzenie czasu w gronie znajomych? A może pomysłu na wieczór kawalerski, prezent dla znajomego albo po prostu marzysz, by przejechać się luksusowym, superszybkim autem? Jazda po torze Kielce to propozycja, która spełni oczekiwania każdego, kto chce świetnie spędzić czas, podnieść poziom adrenaliny i doświadczyć wrażeń, których nigdy nie zapomni. Przejażdżka może odbyć się kultowym sportowym autem, jak i jednym z najnowszych, superszybkich aut. A może chcesz przetestować kilka możliwości? Oczywiście i na to masz szansę! Jazda na torze w Kielcach to okazja do tego, by spełnić swoje motoryzacyjne życzenia i zaszaleć.

Przejażdżka po torze w Kielcach na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla fana motoryzacji? Zastanawiasz się, co kupić znajomemu albo bliskiej osobie, która lubi dreszczyk emocji, sportowe auta albo po prostu nowe doświadczenia i kreatywne podarunki? Polecamy voucher na turboprezent! Przejażdżka po torze w Kielcach kultowym autem, a może luksusowym samochodem, który skrywa potwora pod maską? Jesteśmy pewni, że obdarowany będzie zachwycony Twoim prezentem, a tor Kielce spełni jego oczekiwania!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE