Tor Łódź

Kiełmina, gm. Stryków k/Łodzi

INFO

Jeden z najmłodszych torów samochodowych w Polsce. Powstał w 2016 roku, ale od tego czasu na terenie obiektu odbyły się już liczne imprezy i wydarzenia motoryzacyjne. Tor Łódź zlokalizowany jest w centralnej części Polski – w Kiełmni, około 20 km od Łodzi. Ten nowoczesny tor wyścigowy dedykowany jest samochodom osobowym, ale też gokartom i motorom. Ponadto, podobnie jak wiele innych tego typu miejsc, jest częścią Ośrodka Doskonalenia Technik Jazdy. Tym samym, poza szybką jazdą na torze w Łodzi, kierowcy mogą też podszkolić swoje umiejętności za kółkiem pod okiem fachowców i na specjalnie przystosowanym do tego celu terenie. Na torze Łódź, oprócz nitki toru, do dyspozycji są też dwie płyty poślizgowe, a także sala konferencyjna z kawiarnią.

Tor wyścigowy Łódź

Jak wygląda specyfika tego obiektu? Otóż pętla toru wyścigowego w Łodzi ma długość 1050 m, a jego szerokość waha się od 8 do 10 m. Osiągi sportowych samochodów można sprawdzić na długiej prostej, która ma 200 m. W ile do 100 rozpędza się Porsche? Czy po wciśnięciu gazu do dechy Mustang wbija w fotel? Wszystko to możesz sprawdzić decydując się na jazdę po torze Łódź naszymi luksusowymi samochodami! Co więcej, tor wyścigowy Łódź ma 7 zakrętów i niezwykle równą, przyczepną nawierzchnię asfaltową. Jak w zakręty wchodzi auto marzeń? Możesz wkrótce przekonać się podczas swojej wizyty na torze samochodowym!

Jazda po torze Łódź

Jesteś fanem szybkiej jazdy? Masz motyle w brzuchu na myśl o tym, że zasiądziesz za kółkiem supersamochodu? A może zbliża się ważna okazja i poszukujesz atrakcji, by spędzić ciekawie ten czas – np. podczas wieczoru kawalerskiego, urodzin albo imprezy integracyjnej? W każdym z tych przypadków jazda po torze Łódź będzie strzałem w dziesiątkę! To gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji, adrenaliny i dobrej zabawy. Odwiedzając tor Łódź na pewno zaznasz niezapomnianych emocji!

Przejażdżka po torze Łódź na prezent

Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić znajomemu? A może szukasz odpowiedniego podarunku na urodziny, dzień chłopaka albo rocznicę dla bliskiej osoby? Jeśli bez wahania możesz powiedzieć, że jest to fan szybkich aut i adrenaliny – voucher na motoprezent będzie świetnym pomysłem. Przejażdżka po torze Łódź na prezent polecana jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. W naszej ofercie do dyspozycji są najróżniejsze auta, więc każdy obdarowany znajdzie opcję dla siebie, która dostarczy mu mnóstwa frajdy!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE