Tor Pszczółki

Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

INFO

Autodrom Pomorze to tor wyścigowy w okolicy Gdańska. Dokładnie znajduje się on w miejscowości Pszczółki (stąd jego urokliwa nazwa), a od Trójmiasta dzieli go około 30 km. Otwarcie obiektu miało miejsce w 2015 roku i od tego czasu prężnie działa tam obiekt doskonalenia techniki jazdy i odbywają się liczne imprezy motoryzacyjne. Poza tym tor Pszczółki należy do Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w związku z tym na jego terenie organizowane są szkolenia. Sprzyja temu infrastruktura – to m.in. dwie płyty poślizgowe na których kursanci uczą się wychodzenia z poślizgu, urządzenia destabilizujące tor czy kurtyny wodne. Na terenie Autodromu znajdują się również plac manewrowy oraz plac ziemny do jazdy quadami.

Tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki

Chcesz poznać specyfikę toru samochodowego Pszczółki? Ten obiekt to doskonałe miejsce do szybkiej jazdy, jak i nauki techniki w okolicy Trójmiasta. Nitka toru ma długość 1050 m, szerokość 10 m, a nawierzchnia wykonana jest z przyczepnego asfaltu, zapewniającego płynną i bezpieczną jazdę. Kierowcy mogą sprawdzić, jak sportowe auta wchodzą w zakręty – tych jest na pętli aż 5 o różnych parabolach. Jedne wymagają precyzji i techniki, inne pozwalają na wchodzenie w nie z dużymi prędkościami, co sprawia, że emocji nie brakuje. Poza tym tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki dysponuje tez długą prostą, mającą aż 300 m długości. Można więc sprawdzić, czy to co auto kryje pod maską, faktycznie daje radę, gdy wciśniesz gaz do dechy.

Jazda po torze Pszczółki

Każdy miłośnik szybkiej jazdy, supersamochodów i adrenaliny powinien choć raz oddać się emocjom na torze wyścigowym. Jest to możliwe podczas zorganizowanych eventów, gdzie kierowcy mogą przetestować kultowe, sportowe i luksusowe samochody. Jazda po torze Pszczółki dostarczy każdemu mnóstwa frajdy i pozytywnych emocji, których nie da się zapomnieć. Warto wspomnieć, że tor Gdańsk Pszczółki wyposażony jest w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu przejazdu – profesjonalizm, który sprawi, że przez chwilę wcielisz się w rolę rajdowego kierowcy!

Przejażdżka po torze Pszczółki na prezent

Jeśli zastanawiasz się, co na prezent dla chłopaka, taty, kolegi – przejażdżka po torze Pszczółki na prezent będzie kreatywnym i dobrym pomysłem. Podarunek będzie też świetny dla pań, które lubią adrenalinę, sportowe emocje i luksusowe auta. Poza tym wizyta na torze w Gdańsku polecana jest np. jako atrakcja na wieczór kawalerski, urodziny w gronie przyjaciół czy imprezę integracyjną dla zespołu. Ogrom niezapomnianych i ekscytujących wrażeń gwarantowany!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE