Tor Słomczyn (Warszawa)

Słomczyn 66, 05-600 Grójec

INFO

Jest to tor wyścigowy zlokalizowany niedaleko Warszawy, zaledwie 5 km od Grójca. Obiekt ten fanom sportów motorowych kojarzy się przede wszystkim z wysokiej rangi imprezami rallycrossowymi, ponieważ to właśnie tu odbywają się liczne wyścigi samochodowe. Tor Słomczyn uznawany jest za bardzo dynamiczny i nowoczesny. Na jego terenie znajduje się nie tylko tor samochodowy, ale również tor rallycross i tor kartingowy. W 2016 roku przeprowadzono prace motoryzacyjne, które pozwolili na pełne wykorzystanie potencjału tego miejsca. Obecnie na torze pod Warszawą organizowane są liczne imprezy i wydarzenia, które przyciągają kierowców, widzów i osoby zainteresowane wyścigami.

Tor wyścigowy Słomczyn

Tor samochodowy Słomczyn został zaprojektowany i wybudowany tak, by zapewniał kierowcom doskonałe warunki doskonalenia umiejętności jazdy, ale i kosztowania przyjemności z prowadzenia sportowych aut. Na terenie obiektu dobrze odnajdą się zarówno kierowcy początkujący, jak i zaawansowani, którzy chcą poćwiczyć na dynamicznym torze. Tor wyścigowy Słomczyn to nitka o długości 1200 m i szerokości 10 m, na której znajduje się aż 14 zakrętów o różnym poziomie trudności. Najdłuższa prosta ma 200 m, więc na niej można z powodzeniem sprawdzić, jak do setki rozpędza się sportowy samochód.

Jazda po torze Słomczyn

Poznaj trasę toru w Słomczynie i sprawdź, czym może Cię zaskoczyć! Choć pętla toru nie jest długa, to jednak nie bez powodu budzi tyle emocji – na niewielkim obiekcie rozmieszczono wiele zakrętów, co wyróżnia go na tle innych tego typu. Jazda po torze Słomczyn daje szerokie spektrum możliwości – od sprawdzenia, jak w ostrych zakrętach radzi sobie sportowe auto, po usłyszenie, jak mruczy silnik, kiedy wciskasz gaz do deski. Co więcej, tor koło Grójca to możliwość ustawiania różnych konfiguracji tras, więc kierowcy mogą liczyć na poziom trasy dostosowany do ich możliwości!

Przejażdżka po torze Słomczyn na prezent

Jesteś fanem szybkiej jazdy? W takim razie spraw sobie prezent i wybierz się na przejażdżkę po torze Słomczyn sportowym autem z naszej oferty. A może masz w swoim gronie fana motoryzacji i adrenaliny? W takim razie pomysł na prezent gotowy! Wypad na tor samochodowy blisko Warszawy na pewno okaże się trafionym podarunkiem. Na jaką okazję? Na przykład z okazji dnia ojca, dnia chłopaka, walentynek, rocznicy ślubu czy urodzin albo po prostu – by sprawić komuś przyjemność i frajdę!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE