Tor Borsk

Osada Borsk Lotnisko

INFO

Tor wyścigowy Borsk znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od Gdańska. Podobnie, jak wiele innych obiektów tego typu, powstał na lotnisku, a dokładniej mówiąc – na zamkniętej jego płycie, bo kawałek dalej wciąż odbywają się szkolenia dla pilotów. Dzięki betonowej nawierzchni tor Borsk chętnie jest wykorzystywany zarówno podczas jazdy indywidualnej, jak i grupowej. Do wizyt na obiekcie zachęca malownicza okolica – nieopodal znajdują się parki, ścieżki rowerowe czy jezioro. Wyjazd na taką atrakcję można więc połączyć ze zwiedzeniem okolicy i miłym spędzeniem czasu w gronie najbliższych. Szczególnie, że zakręty i szykany na torze samochodowym Borsk dostarczą wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Po takiej adrenalinie przyda się chwila wytchnienia!

Tor wyścigowy Borsk

Co ma do zaoferowania kierowcom tor wyścigowy Trójmiasto? Okazuje się, że to miejsce, które z całą pewnością zadowoli fanów motoryzacji! Pętla toru wyścigowego w Borsku ma długość 1200 metrów i 30 metrów szerokości, co pozwala na swobodne poruszanie się i testowanie osiągów superszybkich samochodów. Betonowa nawierzchnia, po której auta suną jak po stole, ostre zakręty, łuki i szykany – emocji nie zabraknie w trakcie żadnej przejażdżki! Tor Borsk umożliwia rozwijanie prędkości na długiej prostej, która ma aż 600 metrów, a poza tym znajduje się tu 5 zakrętów: 3 prawo i 2 w lewo, na których można poćwiczyć swoje umiejętności techniczne.

Jazda po torze Borsk

Jeśli marzysz o tym, by pojeździć sportowymi, luksusowymi lub kultowymi autami po torze – skorzystaj z naszej oferty! Jazda po torze Borsk to gratka dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy pragną zasmakować adrenaliny, nacieszyć się komfortem jazdy albo sprawdzić, czy to „auto marzeń” faktycznie oferuje to, czego się spodziewasz! Choć pętla toru wynosi 1200 metrów, to warto wiedzieć, że pojawia się możliwość ustawienia toru tak, by przejażdżka na torze Borsk była jeszcze dłuższa i wyniosła nawet 2300 metrów! Obiekt ten uchodzi za dość wymagający, jednak jazda po nim sprawi sporo radości doświadczonym kierowcom, jak i amatorom.

Tor samochodowy Borsk prezent

Znalezienie prezentu dla bliskiej osoby albo znajomego spędza Ci sen z powiek? Zastanawiasz się, jaki podarunek sprawdzić miłośnikowi motoryzacji, superszybkich samochodów i ekscytujących wrażeń? Voucher na turboprezent na torze samochodowym Borsk na pewno będzie oryginalnym i trafionym pomysłem! Świetnie sprawdzi się na dzień chłopaka, urodziny, walentynki, a także każdą inną uroczystość. A może szukasz sposobu, jak spędzić w ciekawy sposób czas ze znajomymi, jaką atrakcję na wieczór kawalerski wybrać albo gdzie udać się, gdy odwiedzasz Pomorze? Tor Borsk będzie doskonałym wyborem w każdym z tych przypadków!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE