Tor Ułęż

08-503 Nowodwór

INFO

Jeden z najpopularniejszych obiektów w Polsce, który regularnie gromadzi fanów motosportów na swoim terenie. Tor Ułęż znajduje się Nowodworze, na byłym lotnisku Ułęż, mniej niż 20 kilometrów od Dęblina, a także niespełna godzinę jazdy z Radomia czy Lublina. Poza torem wyścigowym, obiekt dysponuje bazą szkoleniową i prowadzony jest tam Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, na potrzeby którego rozmieszczone zostały płyty poślizgowe i inne elementy, które sprzyjają nauce bezpiecznej jazdy. Dodatkowo znajduje się tam również zaplecze gastronomiczne.

Tor wyścigowy Ułęż

Co tor wyścigowy Ułęż ma do zaoferowania kierowcom? Jego nitka jest dość długa w porównaniu do wielu innych tego typu miejsc. Mierzy 2500 m, ma szerokość od 10 do 30 m i ma 5 ostrych zakrętów (4 w prawo i 1 w lewo). Podobnie, jak w przypadku innych torów samochodów, które znalazły się na terenie dawnych lotnisk, tak i tutaj nawierzchnia jest betonowa, co stanowi spory atut. Poza tym na uwagę zasługuje długa prosta, mająca aż 500 m długości – można spokojnie sprawdzić, jak rozpędza się pojazd i osiągać zawrotne prędkości. Jedno jest pewne: na torze Ułęż nie ma nudy!

Jazda po torze Ułęż

Jesteś fanem sportowych aut? Lubisz szybką jazdę? A może zawsze chciałeś poczuć się jak kierowca wyścigowy i sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem? Jazda po torze Ułęż to gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji, luksusowych superaut czy kultowych samochodów sportowych. Decydując się na przygodę z nami, na pewno zaznasz wielu pozytywnych emocji, których nie zapomnisz – adrenalina poszybuje w górę, a Ty poczujesz się jak król szos, gdy rozsiądziesz się w aucie marzeń. Będziesz mógł sprawdzić, jak mruczy jego silniki, jak szybko się rozpędza i jak sprawuje się na zakrętach. Jazda po torze Ułęż to przygoda, którą po prostu warto przeżyć!

Przejażdżka po torze Ułęż na prezent

Twój bliski albo znajomy lubi niecodzienne prezenty? Chcesz mu sprawić coś, co zostanie z nim na dłużej? Przejażdżka po torze Ułęż na prezent to strzał w dziesiątkę. Takie wspomnienia to najlepsze, co możesz podarować drugiej osobie. Szczególnie, jeśli mowa o fanach motoryzacji i adrenaliny. Voucher na turboprezent będzie odpowiedni np. na dzień chłopaka, walentynki, rocznicę ślubu czy urodziny, ale też bez okazji – gdy po prostu chcesz zaskoczyć bliską osobę i sprawić jej radość. Poza tym warto pamiętać, że tor Ułęż może być świetnym miejscem na atrakcję przy różnego rodzaju wydarzeniach – np. na wieczór kawalerski czy imprezę integracyjną.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE