Tor Kraków

Kraków, ul. Rzepakowa 4R

INFO

Tor Moto Park Kraków to miejsce na mapie stolicy Małopolski, które niezwykle chętnie odwiedzają fani motoryzacji. Uznawany za jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, regularnie gości kierowców, którzy mogą sprawdzić swoje umiejętności na torze, ale też jest miejscem, w którym odbywają się liczne eventy sportowe i imprezy integracyjne. Tor Kraków powstał z inicjatywy vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów, Michała Kościuszko, który wcześniej już prowadził swoją szkołę doskonalenia technik jazdy. Budowa zakończyła się pod koniec 2016 roku, a przez ten czas na terenie obiektu jazdy po torze w Krakowie odbyły dziesiątki tysięcy kierowców. Jedni dla frajdy i rozrywki, inni dla podszkolenia swoich umiejętności.

Tor wyścigowy Kraków

Co ma do zaoferowania tor wyścigowy Kraków? Kierowcy mogą skorzystać z nitki toru o długości 1500 m, na którym najdłuższa prosta wynosi 200 m. Szerokość toru to około 12 m, z kolei jeśli chodzi o zakręty, to jest ich aż 14. Łuki, ostre zakręty, szykany – na tym torze można poczuć dynamikę, ale i w techniczny sposób nauczyć się panować nad autem. Zastanawiasz się, jak szybko do setki zbiera się Prosche? A może marzysz o tym, by sprawdzić na zakrętach kultowe, sportowe auto? Z nami masz taką możliwość. Oferujemy przejażdżki na torze wyścigowym w Krakowie, który wyróżnia niezwykle równa, asfaltowa nawierzchnia i świetna infrastruktura obiektu!

Jazda po torze Kraków

Moto Park Kraków to niezwykłe miejsce, które docenią zarówno kierowcy-amatorzy, jak i Ci, którzy czują się za kółkiem jak ryba w wodzie i marzą o driftowaniu w doskonałych warunkach. Podobnie, jak w przypadku innych tego typu obiektów w Polsce, tak i tutaj w ofercie jest nie tylko jazda po torze Kraków, ale można też skorzystać z oferty szkoły bezpiecznej jazdy. Na terenie Moto Parku rozlokowane są również płyty poślizgowe, na których można uczyć się radzić w trudnych warunkach na drodze. To miejsce dla kobiet i mężczyzn, którzy lubią czuć adrenalinę i chcą zasmakować prawdziwej przygody albo stać się mistrzami kierownicy, by na co dzień podczas jazdy czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Przejażdżka po torze Kraków na prezent

Tor samochodowy Kraków to miejsce, w którym można zorganizować atrakcję z okazji urodziny, wieczoru kawalerskiego czy imprezę integracyjną. Co więcej, przejażdżka po torze w Krakowie świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla fana szybkiej jazdy, supersamochodów albo nowych wrażeń. Polecamy voucher na turboprezent – doskonały na każdą okazję, np. dzień chłopaka, dzień ojca, urodziny, rocznicę ślubu czy każdą inną okazję!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE