Tor Koszalin

75-736 Koszalin, Gnieźnieńska 8 

INFO

Tor wyścigowy w Koszalinie zlokalizowany jest zaledwie 2 kilometry od centrum miasta. Obiekt znajduje się na terenie Motoparku Koszalin i bezsprzecznie jest jednym z najbardziej interesujących tego typu miejsc w Polsce. Jego powierzchnia zajmuje niemal 5 hektarów, a poza torem wyścigowym znajdują się tam również tor terenowy, tor gokartowy, tor kartingowy i sekcja gruntowa SuperMoto. Wszystko to sprawia, że regularnie odbywają się tam imprezy sportowe i motoryzacyjne, które skupiają fanów szybkiej jazdy. Tor Koszalin to również miejsce, gdzie kierowcy mogą podszkolić się z bezpiecznej jazdy i panowania nad autem w trudnych warunkach atmosferycznych pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Tor wyścigowy Koszalin

Nitka toru samochodowego w Koszalinie ma długość 1050 metrów, a jej szerokość waha się od 8 do 10 metrów. Z całą pewnością nie jest to tor dynamiczny – raczej techniczny, kręty i wymagający precyzji jazdy. Można jednak poszaleć, bowiem ma on przewyższenia i profilowane zakręty, co przekłada się na większe wrażenie prędkości. Tor wyścigowy Koszalin charakteryzuje się równą, asfaltową nawierzchnią, która zapewnia zarówno bezpieczną, jak i po prostu przyjemną jazdę. Nie ma bowiem nic lepszego dla kierowcy, który luksusowym, sportowym autem sunie jak po stole! Jeśli więc marzy Ci się przetestowanie osiągów aut z naszej oferty, chcesz podnieć sobie adrenalinę albo po prostu dobrze spędzić czas – zapraszamy do Motopark Koszalin na przygodę z nami!

Jazda po torze Koszalin

Imponująca powierzchnia obiektu (ok. 5 hektarów), a także trybuny umożliwiające podziwianie przejazdów aut na torze zachęcają do tego, by wizytę w Motoparku potraktować jako rodzinną atrakcję. Jazda po torze Koszalin to gratka dla fanów motoryzacji – idealna atrakcja na wieczór kawalerski, imprezę integracyjną czy urodziny prezent. Można wspólnie spędzić czas podczas zmagań na torze, a później skorzystać z infrastruktury obiektu albo uroków okolicy – do nadmorskiego Mielna jest zaledwie 20 km!

Przejażdżka po torze Koszalin na prezent

Jesteś fanem szybkich aut albo po prostu marzy Ci się spędzenie w ten sposób wolnego dnia? Spraw sobie prezent i umów przejażdżkę po torze w Koszalinie! A może szukasz pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby albo znajomego? Jesteśmy pewni, że taka atrakcja dostarczy każdemu wielu pozytywnych wrażeń, których nie da się zapomnieć! Do wyboru z naszej floty jest wiele kultowych i superszybkich aut, a do tego proponujemy jazdę w Koszalinie albo na innych torach w Polsce.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE