Tor Jastrząb

ul. Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

INFO

Poznaj jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce! Tor Jastrząb to gratka dla wszystkich fanów szybkiej jazdy i osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności techniczne. W miejscu tym organizowane są imprezy i wydarzenia motoryzacyjne, ale też szkolenia, jazdy treningowe, jazdy testowe, treningi driftu, a nawet sesje zdjęciowe. Podczas track day kierowcy mogą doskonalić technikę jazdy autem na krętej trasie w bezpiecznych warunkach toru treningowego, a podczas imprez oddać się przyjemności jazdy luksusowymi samochodami sportowymi. Tor Jastrząb lokalizowany jest w odległości około 30 km do Radomia i 60 km od Kielc. Tuż obok obiektu znajdują się: zaplecze serwisowe i administracyjne, a także baza noclegowo-gastronomiczna.

Tor wyścigowy Jastrząb

Tor Jastrząb to aktualnie jedyny obiekt w Polsce, który zbudowano od podstaw, a nie przekształcając płytę dawnego lotniska. Zatroszczono się tym samym o to, by spełniał on wszelkie europejskie standardy oraz warunki wskazane przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Autodrom to tor o nawierzchni asfaltowo-szutrowej, którego łączna długość wynosi 3500 metrów, choć często na potrzeby wydarzeń motoryzacyjnych na torze trasa skracana jest do długości 2400 metrów. Tor wyścigowy Jastrząb został tak skonstruowany, że można na nim naprawdę poszaleć i sprawdzić, jak zachowują się najszybsze auta. Kierowcy mogą rozpędzić się na najdłuższej prostej (200 m) i wchodzić w liczne zakręty (aż 11).

Jazda po torze Autodrom Jastrząb

Jeśli zastanawiasz się, czy spróbować swoich sił na torze wyścigowym albo marzysz o tym, by przejechać się superszybkim autem, to nie zwlekaj z decyzją! Już teraz umów się na przejażdżkę po torze Jastrząb w jednym z naszych luksusowych aut. A może nawet w kilku – na torze możesz bowiem przetestować osiągi różnych samochodów i upewnić się, czy Twój faworyt faktycznie spełni Twoje oczekiwania! Poza tym na terenie obiektu, poza torem głównym do szybkiej jazdy, znajdują się też tor dla gokartów, prosta do wyścigów na ¼ mili czy płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi. Na uwagę zasługują także trybuny z widokiem na nitkę toru, dzięki czemu zmagania kierowców w trakcie jazdy po torze Autodrom Jastrząb mogą podziwiać kibice.

Przejażdżka po torze Jastrząb na prezent

Tor Jastrząb sprosta oczekiwaniom zarówno amatorów, jak i doświadczonych kierowców. To także miejsce, w którym świetnie może bawić się każdy fan motoryzacji, adrenaliny i luksusowych aut! Polecamy voucher na turboprezent, na podstawie którego obdarowany będzie mógł zaliczyć przejażdżkę po torze Jastrząb. To podarunek, który doskonale sprawdzi się np. na dzień chłopaka, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu czy dzień ojca! Spraw radość bliskiej osobie albo znajomemu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE