Tor Modlin

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

INFO

Tor Modlin to jeden z najnowszych obiektów w Polsce. Tor wyścigowy otwarto w kwietniu 2018 roku, a od tego czasu był on miejscem wielu motoryzacyjnych wydarzeń – wyścigów, przejażdżek, eventów, imprez integracyjnych, pokazów. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, około 35 km od centrum Warszawy, w pobliżu Portu Lotniczego Modlin. Wybudowano go w spokojnej okolicy, nieopodal lasów, ale jednocześnie z uwzględnieniem dogodnego dojazdu. Odwiedzając tor Modlin można spełnić swoje marzenia dotyczące szybkiej jazdy luksusowym samochodem albo kultowym autem sportowym.

Tor wyścigowy Modlin

Tor Warszawa Modlin to pętla długości 1200 m i szerokości ok. 16 m z asfaltową nawierzchnią. Świetna przyczepność, wzniesienia, liczne zakręty i długa prosta (220 m) dają kierowcom to, czego szukają w tego typu miejscach! Tor wyścigowy Modlin umożliwia zarówno sprawdzenie osiągów aut i rozkręcanie zawrotnych prędkości, jak i szkolenie umiejętności technicznych podczas wjeżdżania w zakręty i szykany. Dobra przyczepność i bezpieczna infrastruktura obiektu sprawiają, że to miejsce, które sprosta oczekiwaniom zarówno kierowców-amatorów, jak i zawodowców i profesjonalistów. Warto też wspomnieć, że tor samochodowy Modlin oferuje nie tylko tor wyścigowo-szkoleniowy, ale też szkołę bezpiecznej jazdy, dwa tory off-roadowe, tor szkoleniowy i sale konferencyjne.

Jazda po torze Modlin

Marzy Ci się przejażdżka sportowym autem? Zastanawiasz się, jak w zakręty wchodzi samochód marzeń? A może po prostu masz ochotę na odrobinę adrenaliny i ciekawą przygodę? Jazda po torze Modlin to gratka dla każdego, kto lubi sportowe emocje, motoryzację i dobrą zabawę. Miejsce to będzie doskonałą lokalizacją na tego typu atrakcję dla mieszkańców Warszawy, ale nie tylko – 30 minut z Płońska i Legionowa, 45 minut z Pułtuska czy godzina z Płocka. Okoliczni mieszkańcy mogą korzystać w pełni z oferty toru Modlin. Masz do Nowego Dworu Mazowieckiego spory kawałek? Z wyprzedzeniem uzgodnij z nami przejażdżkę po torze wyścigowym wybranym autem, a przy okazji zorganizuj atrakcyjną wycieczkę – np. z uwzględnieniem zwiedzania Warszawy!

Przejażdżka po torze Modlin na prezent

Wybór prezentu może spędzać sen z powiek. Jeśli jednak chcesz obdarować fana motoryzacji, adrenaliny i sportowych aut, to sprawa jest prosta. Polecamy przejażdżki po torze Modlin na prezent! Doskonałe dla każdego – kobiety i mężczyzny, na najróżniejsze okazje, jak np. dzień chłopaka, dzień ojca, walentynki, rocznicę ślubu, pożegnanie emeryta czy urodziny. Co więcej, jazda po torze w Modlinie może też okazać się świetną atrakcją na różnego rodzaju wydarzenia – od wieczorów kawalerskich, po firmowe imprezy integracyjne!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE