Tor Poznań Karting

ul. Wyścigowa 3, Przeźmierowo

INFO

Tor Poznań  to jeden z najstarszych, a jednocześnie najbardziej profesjonalny obiekt tego typu w Polsce. Należy on do Automobilklubu Wielkopolskiego i jako jeden z nielicznych ma światową homologację wyścigową FIA i europejską UEM. Główną atrakcją obiektu jest nitka główna toru, która jest najdłuższą w kraju i ma ponad 4 km, ale wielu odwiedzających chętnie korzysta też z uroków toru kartingowego w Poznaniu, który jest bez wątpienia jednym z najciekawszych w kraju.

Tor kartingowy Poznań

Tor kartingowy Poznań jest częścią prawej nitki toru głównego. Ma 1480 m długości i 12 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia wyróżnia się świetną przyczepnością, co gwarantuje nie tylko doskonałe właściwości jazdy, ale też wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa. Kartingową nitkę zaprojektowano tak, że oferuje kierowcom 8 zróżnicowanych zakrętów oraz kilka prostych, spośród których najdłuższa liczy około 200 metrów. Tor Poznań to świetny obiekt do tego, by sprawdzić się za kółkiem sportowych, superszybkich samochodów, które mamy w ofercie!

Jazda po torze kartingowym Poznań

Lubisz adrenalinę? A może od dziecka fascynowały Cię sporty motorowe i chciałeś poczuć, jak za kółkiem czują się kierowcy rajdowi? Jazda po torze kartingowym Poznań to świetny sposób, by spełnić swoje marzenia, spędzić ciekawie czas i sprawdzić, co do zaoferowania mają nasze auta! W wyczynowej jeździe po torze kartingowym ważna jest jak najwyższa prędkość na wyjściu z zakrętu lub jak najwyższa prędkość na wyjściu z sekwencji zakrętów. Nie da się więc zaprzeczyć, że podczas przejażdżki po torze kartingowym w Poznaniu emocji nie zabraknie, a każdy kierowca zostanie wgnieciony w fotel pojazdu, gdy wciśnie gaz do dechy. Tutaj jednak musimy wspomnieć, że mimo wszystko obiekt ten uznawany jest za niezwykle profesjonalny i bezpieczny!

Przejażdżka torem kartingowym w Poznaniu na prezent

Gdy przychodzi czas na wybór prezentu dla bliskiej osoby czy znajomego, to zawsze pojawia się mnóstwo wątpliwości, co kupić. Jeśli chcesz podarować emocje zamiast klasycznego prezentu, przejażdżka torem kartingowym w Poznaniu będzie strzałem w dziesiątkę! Na pewno sprawi mnóstwo radości fanom motoryzacji, sportowych aut, adrenaliny i ciekawego spędzania czasu. Co więcej, jazda po torze w Poznaniu sportowym autem bardzo dobrze sprawdzi się również jako atrakcja na różnego rodzaju imprezach – od firmowych eventów, po urodziny czy wieczory kawalerskie.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE