Tor Toruń

ul. Łukasiewicza

INFO

Fani motoryzacji na pewno doskonale znają ten obiekt. Tor Motopark Toruń znajduje się na obrzeżach miasta, więc niezwykle łatwo do niego dojechać. Atutem jest obszar zajmujący ponad 20 hektarów, który umożliwił zagospodarowanie nie tylko nitki toru, ale i innych elementów Motoparku, które podnoszą jego funkcjonalność. Na torze w Toruniu znajduje się certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który wykorzystuje m.in. 3 płyty poślizgowe, symulatory zderzenia i dachowania, wzniesienie z zakrętem z płytą poślizgową na spadku czy tor szkoleniowy. Jeśli chodzi o tor Toruń, to największą uwagę przyciąga oczywiście asfaltowy tor wyścigowy oraz tor szutrowo-asfaltowy, ale warto wiedzieć, że na terenie obiektu zlokalizowane są także: tor motocyklowy do supercrossu i motocrossu, paintball, korty tenisowe i restauracja.

Tor wyścigowy Toruń

Pętla toru wyścigowego w Toruniu ma długość 1050 m, a jego nawierzchnia jest betonowa. Co jednak ciekawe, właściciel umożliwia łączenie toru wyścigowego z odcinkami szutrowymi, co potęguje emocje. Szerokość toru ma 12 m, a to, co kierowców interesuje najbardziej, to zakręty – mają różną ostrość, przez co możliwe jest szkolenie różnych umiejętności technicznych za kółkiem. Tor wyścigowy Toruń dysponuje prostą o długości 100m, na której można się rozpędzić i sprawdzić, czy sportowe auto wbija w fotel, gdy wciśniesz gaz do dechy. Jedno jest pewne – to miejsce, w którym można poczuć adrenalinę i dreszczyk sportowych emocji.

Jazda po torze Toruń

Osoby zainteresowane sportami motorowymi z pewnością słyszeli już o torze Toruń – szczególnie, jeśli mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim. Nie każdy jednak miał przyjemność przekonać się, co do zaoferowania ma ten obiekt i poczuć adrenalinę, gdy prowadzi się auto. Jazda po torze Toruń to gratka dla wszystkich, którzy pasjonują się sportowymi samochodami i lubią emocjonujące przejażdżki. Jeśli zatem marzy Ci się sprawdzić, co pod maską skrywają auta z naszej oferty albo jak mruczy ich silnik, gdy wciskasz gaz do dechy – umów jazdę po torze samochodowym w Toruniu wybranym przez siebie autem!

Przejażdżka po torze w Toruniu na prezent

Motopark Toruń to świetne miejsce do zorganizowania eventów o motoryzacyjnym charakterze, ale też na realizację prezentu marzeń! Jeśli nie masz pomysłu na podarunek dla znajomego albo bliskiej osoby – przejażdżka po torze w Toruniu będzie doskonałym rozwiązaniem. Polecamy vouchery na turboprezenty na różne okazje – np. dzień chłopaka, dzień ojca, rocznicę ślubu, urodziny czy pożegnanie emeryta. Każdy, kto lubi dreszczyk emocji, będzie zachwycony z takiego podarunku!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE