Katowice

Katowice – miasto pozytywnych wrażeń i emocji

Stolica województwa śląskiego potrafi pozytywnie zaskoczyć. Ci, którzy sądzą, że na Śląsku nie ma nic oprócz kopalni, są w olbrzymim błędzie. W Katowicach i okolicy możesz naprawdę ciekawie spędzić czas. W samym mieście jest mnóstwo miejsc, w których miło spędzisz czas. Do nich trzeba zaliczyć Spodek oraz jego okolice. Warto też zrobić sobie spacer ulicą Stawową, jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w mieście. Warto też odwiedzić rynek, na którym można trochę odpocząć.

Gdy już zaliczysz wszystkie ważne miejsca w Katowicach, to warto spędzić czas w trochę niestandardowy sposób. A takim może być wizyta na torze wyścigowym. I nie chodzi tutaj o to, żeby spędzić ten czas na trybunach, obserwując, jak inni jeżdżą, tylko samemu spróbować swoich sił na torze. A możesz to zrobić, jeśli skorzystasz z naszej oferty. Wykup voucher dla siebie lub dla znajomego.

Wybierz swój samochód marzeń

Chyba nie ma chłopca, który nie marzyłby o tym, żeby zasiąść za kierownicą jakiegoś supersamochodu. Jest nam bardzo przyjemnie, że możemy spełniać dziecięce marzenia. Bo to właśnie w naszej ofercie znajdziesz super auta, które poprowadzisz na torze wyścigowym. Jednak nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety także mogą z niej skorzystać i zaprezentować swoje umiejętności za kierownicą wyjątkowego auta.

A tych do dyspozycji jest naprawdę dużo. Na czoło wybijają się pojazdy marki Ferrari. F12berlinetta, F430 i 458 Italia, California – to modele, które możesz poprowadzić. Jeśli więc jesteś fanem włoskiej firmy z Maranello, to nie czekaj dłużej, tylko wykup voucher na przejazd tym samochodem.

Możesz też sprawdzić się za kierownicą Lamborghini Huracan lub Gallardo. To samochody z silnikami o pojemności ponad 5 litrów. Tego typu pojazdy rozpędzają się do setki w zaledwie 3 sekundy. Jednak nie tylko włoskie auta są do Twojej dyspozycji. Możesz też kierować najlepszymi pojazdami takich marek jak np. Audi, Nissan i Ford.

A jeśli nie potrafisz wybrać jednego pojazdu, to możesz zdecydować się na wybór pojedynku aut. W ramach tego będziesz mógł sprawdzić 2 lub 3 samochody i porównać to, którym jeździ się najlepiej. Opcji jest naprawdę dużo, wybierz więc takie, które sprawią Ci najwięcej frajdy.

Wybierz pojedynek czy jazda po torze – Katowice czekają na Ciebie

Miłośnicy adrenaliny związanej z motoryzacją na naszym portalu poczują się jak w siódmym niebie. Jednak w samych Katowicach nie będą mogli sprawdzić swoich umiejętności. Na Śląsku jest jednak nowoczesny tor i jest to Silesia Ring. To nowoczesny obiekt, który nie ustępuje największym europejskim lokalizacjom, na których goszczą bolidy F1. Właśnie na Silesia Ring też możesz pokierować samochodem z Formuły 1. Tylko na tym obiekcie jest możliwość, żeby poprowadzić bolid Wiliams FW29.

Sama nitka jest bardzo ciekawa, na Twojej trasie pojawi się 15 zakrętów, będziesz też miał okazję do tego, żeby rozpędzić auto na prostej o długości 600 metrów. To różnorodny tor, który nie tylko pozwoli Ci pojechać szybko, ale też poprawić technikę pokonywania zakrętów.

Jazda po torze to nie tylko olbrzymia frajda, ale też okazja do nauki. Wybierz auto i sprawdź się na torze Silesia Ring lub też w innych lokalizacjach jak np. Poznań, Modlin czy Łódź.

POLECANE MIASTA