Gdańsk

Trójmiasto czeka na miłośników mocnych wrażeń

Stolica województwa pomorskiego to miasto, które oferuje niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu. To tutaj możesz spędzić czas na zwiedzaniu. Gdańsk ma bogatą i ciekawą historię, którą poznasz w licznych muzeach i podczas odwiedzania najważniejszych zabytków. Oprócz tego możesz też spędzić czas na spacerach urokliwymi uliczkami Starego Miasta. Miłośnicy leniwego wypoczynku również znajdą tutaj coś dla siebie. Gdańskie plaże czekają na Ciebie, to na nich możesz złapać trochę promieni słonecznych oraz wziąć kąpiel w Bałtyku.

Gdy już naładujesz akumulatory, to czas, żeby tę energię wykorzystać. Co powiesz na to, żeby poczuć dreszczyk emocji za kierownicą samochodów z okładek magazynów motoryzacyjnych? To jest możliwe, wystarczy, że wykupisz voucher na naszej stronie. Dzięki temu przekonasz się, jak to jest jechać takimi markami jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche. To także świetny sposób na sprawienie radości komuś bliskiemu, przez podarowanie vouchera na przejazd autem.

Przekonaj się jak wygląda jazda po torze – Gdańsk czeka

W Trójmieście przekonasz się jak to jest prowadzić Lamborghini, Audi oraz Porsche. W naszej ofercie znajduje się wiele znanych marek i to ty możesz je poprowadzić. Jeśli jesteś miłośnikiem Ferrari i chciałbyś na własnej skórze przekonać się, jak to jest, kierować pojazdem rodem z Maranello, to sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz tutaj F430, 458 Italia, model California oraz F12berlinetta. To doskonały sposób na to, żeby przekonać się na własnej skórze, o wyjątkowości pojazdów Ferrari.

Miłośnicy włoskiej motoryzacji mogą też sprawdzić jak to jest prowadzić Lamborghini. Samochody z charakterystycznym bykiem w logo czekają na Ciebie. Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest prowadzić Huracana, który przyspiesza w 3,2 sekundy do setki czy Gallardo z silnikiem o mocy 570 koni mechanicznych.

Do Twojej dyspozycji są też takie auta jak np. Audi R8, Nissan GTR czy Aston Martin DB9. Prawdziwe legendy motoryzacji czekają na Ciebie.

Poczuj adrenalinę w Gdańsku

W Trójmieście, w wyjątkowych i bezpiecznych warunkach będziesz mógł się przekonać jak to jest prowadzić superszybki samochód. Jedną z dostępnych lokalizacji jest tor Pszczółki. To właśnie tam w miejscowości oddalonej około 30 km od Trójmiasta, będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności. Autodrom Pomorze powstał w 2015 roku, ma długość 1,5 km, najdłuższa prosta wynosi 300 metrów.

Z Trójmiasta też jest blisko na tor w Borsku. To tam, na terenie lotniska powstała nitka, której długość wynosi 1,2 km. Szerokość toru to 30 metrów, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z tym, żeby zmieścić się na zakrętach. Ponadto najdłuższa prosta wynosi 600 metrów. To świetny tor, żeby rozwinąć dużą prędkość, i spróbować ją utrzymać na wymagających wirażach.

W naszej ofercie znajduje się też wiele różnych lokalizacji. Możesz też sprawdzić się na profesjonalnym torze w Poznaniu oraz poprowadzić auto na torze w okolicach Twierdzy Modlin.

POLECANE MIASTA