Wrocław

Szukasz wrażeń we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś!

Wrocław to serce Dolnego Śląska, kolorowe i wyjątkowe. Skrywa w sobie wiele ciekawych zakątków, atrakcyjnych pod względem kultury, a także tła historycznego. Nie bez powodu mówi się także o tym, że jest to miasto stu mostów. To tu można podziwiać niesamowitą architekturę i pokochać długie spacery. Ale to nie wszystko, co możesz sobie zaoferować w tym miejscu. Kiedy poznasz słynną Panoramę Racławicką i złapiesz kilkadziesiąt krasnali ukrywających się w budynkach, niech zainteresuje Cię jazda po torze. Wrocław to miasto, w którym możesz poznać, czym jest prawdziwa adrenalina i duża prędkość.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem motoryzacji, czy może chcesz zafundować sobie niezwykłe przeżycia podczas dłuższego urlopu lub szybkiego city break'u, zwróć uwagę na nasze przejazdy prezentowe. To świetna opcja zarówno dla Ciebie, jak i kogoś bliskiego.

Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia we Wrocławiu

Chcesz poczuć się jak prawdziwy celebryta i zasiąść za kierownicą luksusowego auta? A może od zawsze śledzisz Formułę 1 lub odwracasz się na widok samochodu sportowego? To, co mamy Ci do zaoferowania to jazda po torze. Wrocław to jedno z głównych miast, w którym realizujemy przejazdy różnorodnymi modelami aut. Do wyboru masz Lamborghini, Ferrari, Mitsubishi czy też Audi. Możesz usiąść za kierownicą samochodu, a tuż obok Ciebie pojawi się ekspert czuwający nad bezpieczeństwem. Teraz już pozostaje tylko przycisnąć gaz do dechy i ruszyć przed siebie. Realizujemy także szkolenia dla miłośników Formuły 1, podczas których poznasz tajniki jazdy zarówno w formie teorii, jak i praktyki.

Jeśli nie masz pewności, które auto skrywa więcej pod silnikiem, co przekłada się na fenomenalne przyspieszenie, możesz wybrać się na tzw. pojedynek samochodów. Sprawdzisz na własnej skórze, który model bardziej oddaje Twoją osobowość. Wybierz produkt, który najbardziej Ci odpowiada, a potem odwiedź nasz tor i postaw na przygodę podczas pobytu we Wrocławiu.

Jazda po torze we Wrocławiu może odbyć się nawet dla osób, którzy nie mają prawa jazdy. To nic straconego, możesz przecież usiąść na miejscu pasażera. Nasz doświadczony kierowca przewiezie Cię po torze, abyś mógł poczuć gęsią skórkę i moc przyspieszenia.

Tor wyścigowy we Wrocławiu czeka na Ciebie!

Nie da się ukryć, że tor wyścigowy Krzywa to jedno z najnowocześniejszych miejsc w Polsce. Zbudowany jest na miejscu dawnego lotniska w pobliżu autostrady A4. Ma długość prawie 2 kilometry i szerokość 8 metrów. Podczas jazdy możesz pokonać nawet 12 zakrętów.

Na torze wyścigowym we Wrocławiu sprawdzisz swoje umiejętności jazdy samochodem. Tu nie musisz martwić się o zbyt dużą prędkość. Jedyne, co warto zrobić, to dobrze się bawić. Jednocześnie tor może pochwalić się wysokiej jakości nawierzchnią, która gwarantuje przyczepność. To sprawia, że odczujesz jeszcze więcej pozytywnych wrażeń, niezależnie od auta, które wybierzesz do jazdy.

Jesteś zdecydowany? Jeśli masz w planach odwiedzić Wrocław albo spędzasz tu dużo czasu w podróżach służbowych i brakuje Ci adrenaliny, masz świetną okazję przetestować swoje umiejętności za kierownicą sportowego i luksusowego auta. Jazda po torze we Wrocławiu to także świetna okazja do sprawienia frajdy komuś bliskiemu. Wystarczy, że zakupisz u nas voucher.

POLECANE MIASTA