Poznań

Stolica Wielkopolski czeka na miłośników adrenaliny

Poznań to miasto w zachodnioeuropejskim stylu. To w stolicy Wielkopolski swoje siedziby mają duże firmy z ogromnym potencjałem. Miasto z roku na rok staje się ładniejsze i bardziej nowoczesne, co sprawia, że zdecydowanie warto się w nim zatrzymać na kilka dni. Podczas city breaku w Poznaniu można naprawdę ciekawie spędzić czas. Samo Stare Miasto jest pełne wyjątkowych restauracji, barów i kafejek, w których można się zatrzymać i zjeść coś z kuchni regionalnej. Stolica województwa wielkopolskiego ma bogatą ofertę kulturalną, warto poznać historię tego regionu.

A gdy się z tym już zapoznasz, to co powiesz na trochę adrenaliny podczas wyjazdu? Poznań jest znany też z tego, że miłośnicy sportów motorowych mogą sprawdzić swoje siły. Co roku organizowany jest tutaj Motor Show, na którym prezentowane są wyjątkowe auta od najlepszych producentów na świecie.

Jeśli któryś z tych pojazdów zrobił na Tobie wyjątkowe wrażenie, to masz okazję do tego, żeby go poprowadzić. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty. To u nas możesz wykupić voucher na przejazd superszybkim autem po torze lub ulicami miasta. A jeśli razem z Tobą jest miłośnik motoryzacji, to możesz zdecydować się na voucher dla bliskiej Ci osoby.

Przejażdżka ulicami oraz jazda po torze – Poznań

Odwracasz wzrok, gdy widzisz wyjątkowy samochód na polskich drogach? Teraz to ty możesz powodować, że inni będą się rozglądać za autem, które ty będziesz prowadzić. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszej oferty. Możesz zdecydować się na przejazd ulicami miasta takimi autami jak Ferrari, Lamborghini, Tesla czy BMW. To świetna okazja do tego, żeby skupić na sobie wzrok zazdrosnych przechodniów i poczuć, jak to rzeczywiście jest, jeździć superautem po publicznych trasach. Nad bezpieczeństwem Twojego przejazdu będzie czuwał wykwalifikowany instruktor.

W mieście możesz mieć jednak problem z tym, żeby w pełni poczuć moc danego pojazdu. Dlatego też warto skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką jest jazda po torze. Poznań to miasto z wysoko rozwiniętą infrastrukturą wyścigową, będziesz więc mógł sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia superszybkiego samochodu.

A wybór jest naprawdę duży. Do Twojej dyspozycji są takie pojazdy jak np. Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GTR, Audi R8 czy Aston Martin DB9. Jak widzisz, czekają na Ciebie prawdziwe legendy motoryzacji, zaledwie kilka kliknięć na ekranie komputera dzieli Cię od tego, żeby zasiąść za ich kierownicą.

Tor Poznań i Bednary czekają na Ciebie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w stolicy Wielkopolski istnieje znakomita infrastruktura do wyścigów samochodowych. Na czoło wybija się tutaj tor Poznań, który ma homologację światowej federacji samochodowej. To oznacza, że mogą się na nim odbywać zawody pod egidą FIA. Jeśli jednak nie masz doświadczenia w wyścigach, to najpierw skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się jak prowadzić samochód sportowy po torze. Zrobisz to na bezpiecznym torze o długości ponad 4 km i to pod okiem doświadczonego instruktora.

Pod Poznaniem, na byłym lotnisku wojskowym Bednary powstał również tor samochodowy. To miejsce, w którym poczujesz wyjątkową prędkość auta. Na prostej o długości około 500 metrów będziesz mógł rozpędzić auto i sprawdzić jego prawdziwą moc.

Jak widzisz, wizyta w Wielkopolsce może zakończyć się przyjęciem sporej dawki adrenaliny. Wybierz samochód, termin i miejsce, w którym sprawdzisz się za kierownicą wyjątkowych samochodów.

POLECANE MIASTA