Łódź

Dreszczyk emocji w Łodzi

Łódź z roku na rok pięknieje. To miasto z ogromnymi robotniczymi tradycjami, które jednak nie ma wyłącznie przemysłowego charakteru. Widać to chociażby po ulicy Piotrkowskiej, która jest jedną z najpiękniejszych w naszym kraju. To na niej możesz pooddychać tym miastem i zatrzymać się w jednej z tutejszych kawiarni, żeby jeszcze mocniej poczuć klimat Łodzi.

Oprócz wyjątkowej ulicy Piotrkowskiej możesz też odwiedzić łódzkie Orientarium, które zachwyca swoją bogatą ofertą i nowoczesnymi rozwiązaniami. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany poznawaniem zwierząt z dalekich stron świata i szukasz rozrywki dostarczającej większej adrenaliny, to skorzystaj z naszej oferty.

Voucher prezentowy to doskonały wybór na to, żeby podarować komuś lub sobie wyjątkowe chwile rozrywki. Wyjątkowe pojazdy czekają na Ciebie, będziesz mógł poczuć się jak gwiazda sportu lub mody, prowadząc pojazd z okładek magazynów motoryzacyjnych.

Wyjazd na tor w Łodzi

Chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w warunkach wyścigowych? W takim razie droga wolna wybierz auto, termin i ruszaj. Pojazdów jest naprawdę mnóstwo, co ty na to, żeby poprowadzić Lamborghini Gallardo? To kusząca propozycja, możesz się przekonać, jak to jest być za kierownicą jednej z legend motoryzacji.

Jednak to nie jedyne superauto, które jest do wyboru. Możesz pokierować Ferrari F430, Fordem Mustangiem, Nissanem GTR czy Mitsubishi Lancer Evo 10. Wybór pojazdów jest naprawdę duży, trudno czasem zdecydować się na jeden model. Dlatego też masz możliwość zdecydowania się na pojedynek aut, który pozwoli Ci pokierować dwoma lub trzema pojazdami. Dzięki temu przekonasz się, który samochód prowadzi się najlepiej.

Zastanawiasz się, jak wygląda jazda po torze? Łódź to miasto z bardzo bezpiecznym torem. Jednak nie będzie tak, że dostaniesz auto i samemu będziesz kierował autem. Razem z Tobą będzie instruktor i to on zadba o to, żeby przejazd odbył się w bezpiecznych warunkach. Dzięki temu będziesz mógł odczuć maksimum frajdy z przejazdu.

Jazda po torze – Łódź oferuje wielkie możliwości

Bezpieczeństwo przejazdu to główny priorytet. Dlatego też, w naszej ofercie znajdziesz jedynie tory, które gwarantują komfortowe warunki dla użytkowników. Tor Łódź wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. Nitka ma 1050 metrów, znajduje się na nim 7 zakrętów, i to zarówno tych szybszych, jak i tych ostrzejszych, na których sprawdzisz swoje umiejętności.

Łódź to interesujące miasto. Jednak jeśli nie chcesz spędzać czasu na zwiedzaniu, to sprawdź naszą ofertę. Wybierz auto i poczuj niesamowitą adrenalinę. Za naszym pośrednictwem spędzisz wyjątkowe chwile za kółkiem wymarzonego samochodu.

POLECANE MIASTA