Tor Driveland (Warszawa)

ul. Żyradowska 2, 96-325 Słabomierz

INFO

Tor Drive Land zlokalizowany jest w miejscowości Słabomierz, około 45 km od Warszawy. To profesjonalny ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego, ale też tor wyścigowy, na którym można oddać się niezwykłej radości z jazdy sportowymi i luksusowymi samochodami. Tor w Słabomierzu spełni oczekiwania zarówno kierowców-amatorów, jak i tych doświadczonych, którzy chcą zasmakować frajdy z prowadzenia auta albo przećwiczyć swoje umiejętności. Na terenie obiektu poza pętlą dostępne są również profesjonalne instalacje do ćwiczeń, takie jak: płyty poślizgowe z systemami nawadniania i kurtynami wodnymi, a nawet szarpak do nauki kontrolowania pojazdu w poślizgu. Tor Drive Land łączy w sobie to, co fani motoryzacji lubią najbardziej – szybką i emocjonującą jazdę z bezpieczeństwem!

Tor wyścigowy Słabomierz Drive Land

Tor Drive Land pod Warszawą ma nawierzchnia o długości aż 1200 metrów i jest doskonale przystosowana do jazdy, przez co gwarantuje zarówno bezpieczeństwo, jak i świetne parametry jazdy. Efekt? Można na nim rozwijać naprawdę duże prędkości i delektować się jazdą! Kierowcy mogą rozpędzić się na prostej o długości 200 m, a także sprawdzić, jak auta sprawują się w zakrętach – tych na trasie jest aż 7. Tor wyścigowy Drive Land to ciekawie zaaranżowany obiekt, przemyślany pod względem infrastruktury z trasą, która sprosta oczekiwaniom kierowców o różnym poziomie zaawansowania. Jedno jest pewne – przejażdżka po nim superszybkim autem to na pewno doświadczenie, którego nie da się zapomnieć!

Jazda po torze Drive Land

Zainteresowała Cię wizyta na torze w Słabomierzu? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Jesteśmy przekonani, że jazda po torze Drive Land luksusowym autem z naszej oferty zapewni Ci wiele wrażeń i poczujesz dreszczyk emocji. Obiekt jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce, a jego pomysłodawcą i założycielem jest znany kierowca rajdowy i ralycrossowy Mistrz Polski Tomasz Kuchar. Na terenie Drive Land można doskonalić swoje umiejętności jazdy w różnych warunkach, ale też poczuć się jak kierowca rajdowy! Na uwagę zasługują ostre zakręty, łuki i wzniesienia, a wiele prostych odcinków sprawia, że kierujący będzie mógł rozwinąć zawrotne prędkości.

Przejażdżka po torze Drive Land na prezent

Masz w swoim gronie prawdziwego fana szybkiej jazdy? A może kogoś, kto zawsze marzył o przejażdżce sportowym samochodem na torze? W takim razie spraw mu prezent marzeń i podaruj voucher na przejażdżkę po torze Drive Land! To świetny podarunek dla kobiet i mężczyzn, którzy fascynują się motoryzacją i lubią, gdy poziom adrenaliny szybuje ku górze! Turboprezent doskonale sprawdzi się na takie okazje, jak dzień chłopaka, urodziny, walentynki, rocznica ślubu czy dzień taty, ale może być też wręczony po prostu bez okazji, by sprawić radość i frajdę obdarowanemu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TYM TORZE