Szczecin

Szczecin - poczuj adrenalinę nie tylko na wodzie

Stolica województwa zachodniopomorskiego, mimo że nie znajduje się nad morzem, to jest ściśle kojarzona z wodą. W Szczecinie możesz przechadzać się przepięknymi bulwarami, podziwiać jeden z najpiękniejszych, miejskich tarasów – Wały Chrobrego oraz zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich. To tylko wybrane atrakcje czekające na Ciebie w tym mieście – jest ich zdecydowanie jeszcze więcej. Szczecin to doskonały wybór na krótki city break.

Warto poznać historię tego miasta, przekonać się, z czego wynika jego wyjątkowy charakter. Gdy już to zrobiłeś, to może masz ochotę na to, żeby poczuć na własnej skórze dreszczyk emocji? To możliwe dzięki naszej wyjątkowej ofercie. To w niej znajdziesz vouchery na przejazdy wyjątkowymi samochodami dla siebie oraz dla Twoich bliskich.

Jazda po torze – Szczecin i województwo zachodniopomorskie mają dużo do zaoferowania

Gdy jesteś już przekonany co do tego, że masz ochotę na sporą dawkę adrenaliny, to warto zaufać nam. To dzięki naszej ofercie możesz poczuć coś wyjątkowego, szczególnie jeśli jesteś fanem szybkich, sportowych samochodów. To my pozwolimy Ci zasiąść za kierownicą jednego lub kilku z nich i sprawdzić swoje umiejętności.

Zawsze chciałeś poczuć, jak to jest mieć pod nogą kilkaset koni mechanicznych? W takim razie wybierz jazdę Lamborghini Gallardo, Nissanem GTR, Astonem Martinem DB9 lub Audi R8. To wspaniałe samochody, a ty będziesz mógł nimi pokierować na torze wyścigowym. A wszystko w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który zadba o to, żeby przejazd był bezpieczny i stanowił wielką frajdę dla Ciebie.

A jeśli nie możesz się zdecydować na jeden samochód, to warto skorzystać z pojedynku aut. To być może jedyna szansa na to, żeby w ciągu kilku godzin poprowadzić kilka superaut i ocenić, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Może to będzie dla Ciebie dobra okazja, żeby poprowadzić samochód marzeń i w przyszłości stać się jego posiadaczem. A jeśli chcesz poczuć odrobinę szaleństwa, to może warto zasiąść za kierownicą takich aut jak Polaris Slingshot SL, KTM X-BOW czy Ariel Atom 4. Wszystkie te są dostępne w naszej ofercie.

Spróbuj swoich sił na bezpiecznym torze

W samym Szczenie nie ma toru, na którym możesz poczuć swoich sił za kierownicą superauta. Jednak w naszej ofercie jest mnóstwo miejsc, z których możesz skorzystać po to, żeby poczuć wyjątkową adrenalinę. Warto udać się do Poznania, do którego możesz dojechać pociągiem lub samochodem w niecałe 3 godziny.

Emocje, które przeżyjesz na torze Poznań na pewno będą warte przebycia tej drogi. W stolicy Wielkopolski czeka na Ciebie tor, który na światową homologację FIA. To na tej nitce, która ma długość ponad 4 kilometrów sprawdzisz, jak to jest jeździć superautem z dużą prędkością.

Dla miłośników szybkich pojazdów dobrym wyborem będzie tor Bednary, który powstał na płycie dawnego lotniska wojskowego. To właśnie tam rozpędzisz auto do niesamowitej prędkości na prostej, który ma aż 500 metrów.

Wizyta na torze to doskonała okazja do tego, żeby poczuć się jak mistrz F1. Sam poczuj na własnej skórze, jak to jest prowadzić supersamochód. A jeśli ktoś z Twoich bliskich również lubi szybkie auta, to wykup voucher dla znajomego.

POLECANE MIASTA