Białystok

Rozrywka z adrenaliną w tle w Białymstoku

Wschodnia Polska to część kraju, którą zdecydowanie warto zwiedzić. Białystok jest jednym z największych miast w tamtym obszarze. To też miejsce, które świetnie oddaje klimat Podlasia. Przede wszystkim atmosfera tego miasta może robić wyjątkowe wrażenie. Trudno znaleźć miejsce, w którym jest więcej terenów zielonych, ponieważ ponad 30% terenu Białegostoku jest pokryte roślinnością. To pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. Dla miłośników zwiedzania znajduje się tu mnóstwo atrakcyjnych lokalizacji jak np. Zespół Pałacowo-Parkowy Branickich lub Bazylika Mniejsza Wniebowzięcia NMP.

Gdy już zwiedzisz wszystkie najważniejsze punkty stolicy Podlasia, warto zmienić trochę charakter odpoczynku i dodać trochę dreszczyku emocji. A możesz to zrobić, jeśli zdecydujesz się na wykupienie vouchera na naszej stronie. To świetny sposób, żeby wybrać się na tor i przekonać się, jak to jest prowadzić najlepsze samochody na świecie.

Pojedynki i jazda po torze – Białystok

Wizyta na naszej stronie to może być spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji. A to za sprawą ogromnej bazy pojazdów, które są tutaj dostępne. Takie marki jak Lamborghini, Audi, Porsche, Ferrari czy Aston Martin czekają na to, żebyś zasiadł za sterami. Wybór modeli jest naprawdę duży, do najpopularniejszych modeli należą Audi R8, Lamborghini Gallardo oraz Ferrari F430. Jeśli chcesz więc poczuć, jakie to uczucie prowadzić pojazd, który przyspiesza w 3 sekundy do setki, to warto skorzystać z naszej oferty.

A jeśli nie możesz się zdecydować na jeden model, to warto skorzystać z oferty pojedynków. Dzięki temu sam sprawdzisz, które auto prowadzi się najlepiej. A wszystko to pod czujnym okiem instruktora, który wytłumaczy Ci jak bezpiecznie i komfortowo prowadzić supersamochód.

Tor Białystok – to tutaj poczujesz adrenalinę

Skoro wybrałeś już swój wymarzony samochód lub zestaw do pojedynku, to warto przyjrzeć się temu, gdzie możesz go poprowadzić. Tor Białystok to wymarzone miejsce do tego, żeby poprowadzić wyjątkowe auto. Jest on umieszczony w okolicach lotniska Krywlany.

Przede wszystkim to miejsce, gdzie bezpiecznie poprowadzisz samochód. Tor Białystok ma dobrze przemyślany układ, jest wyposażony w bariery energochłonne i nasypy ziemne. Ponadto, na obiekcie znajdują się trybuny, więc Twoi bliscy będą mogli oglądać Twoje poczynania na torze.

A jeśli chodzi o samą nitkę to ma ona 1050 metrów i 9 zakrętów. Na uwagę zasługuje prosta, która ma aż 450 metrów i pozwala na rozwinięcie dużej prędkości.

Jak widzisz, na Podlasiu możesz poczuć nutkę adrenaliny. Więc jeśli już nie chcesz dalej zwiedzać, to wybierz voucher dla siebie lub kogoś bliskiego i poprowadź auto po torze w Białymstoku.

POLECANE MIASTA