Lublin

Wybierz jazdę po torze zamiast zwiedzania

Istnieje wiele różnych sposób na to, żeby spędzać czas. Jeśli szukasz miejsca w Polsce, w którym mógłbyś przeżyć kilka dni podczas typowego city breaku, to dobrym wyborem będzie Lublin. Wschodnia Polska jest piękna i widać to właśnie w tym mieście. Popularny Kozi Gród jest nazywany małym Krakowem, a to z racji dużej ilości pięknych zakamarków i uliczek.

Podczas wizyty w tym mieście warto odbyć spacer i przejść wzdłuż najważniejszych zabytków, czyli Bramy Krakowskiej, Rynku i Lubelskiego Zamku. W licznych restauracjach skosztujesz przysmaków kuchni rodem ze wschodniej Polski, możesz się uraczyć też pysznym piwem lub cydrem.

Gdy znudzi Ci się spacerowanie po Lublinie, może warto dodać do urlopu nutki adrenaliny. Wtedy właśnie warto zapoznać się z naszą ofertą. Jest ona skierowana do miłośników motoryzacji, lecz także osoby, które nie są fanami aut, mogą dzięki niej złapać samochodowego bakcyla. U nas możesz zapewnić wyjątkowe wrażenia sobie i komuś z Twoich znajomych. Wystarczy tylko, że wykupisz voucher.

Lublin czeka na miłośników motoryzacyjnych emocji

Wizyta w jednym z największych miast wschodniej Polski może się zakończyć pozytywnym dreszczykiem emocji. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe auta, którymi podróżują też postaci z okładek gazet i głównych stron portali internetowych.

Jako dziecko marzyłeś o jeździe Ferrari? Teraz możesz je spełnić. Do Twojej dyspozycji są takie modele jak np. F430, 458 Italia i F12berlinetta. To pojazdy ze snów miłośników samochodów. A teraz ty możesz kierować nimi na torze wyścigowym i wydobyć z nich pełnię mocy.

Jednak nie tylko Ferrari jest w naszej ofercie. Lamborghini, BMW, Audi i wiele innych światowych marek czeka na Ciebie. To ty możesz przekonać się, jak to jest zasiąść za kierownicą auta z silnikiem V10, który ma pojemność ponad 5 litrów. Co ważne, poprowadzisz auto na bezpiecznym torze, pod okiem instruktora, który zadba o Twój komfort podczas jazdy.

Jazda po torze – Lublin zapewni Ci adrenalinę

W samej stolicy województwa lubelskiego nie znajdziesz toru. Jednak wystarczy trochę wyjechać z miasta, w kierunku Warszawy do miejscowości Nowodwory. To tam, na terenie byłego lotniska Ułęż, będziesz mógł się przekonać o tym, czym właściwie jest jazda po torze.

Lublin jest oddalony od tego miejsca o około 70 km, jednak emocje, których doświadczysz w tym miejscu, w pełni zrekompensują Ci to, że musiałeś kawałek podjechać. Czeka na Ciebie nitka o długości 2,5 km, w której najdłuższa prosta ma 500 metrów. To na niej możesz rozwinąć wyjątkową moc auta, którym będziesz aktualnie kierować. Swoje umiejętności techniczne poprawisz na 5 wymagających zakrętach.

Tor Ułęż czeka na Ciebie. Wybierz auto i ruszaj po niesamowitą przygodę za kierownicą wyjątkowego samochodu. My gwarantujemy, że nigdy jej nie zapomnisz.

POLECANE MIASTA